W końcu jakiś wybitnie dobry…

W końcu jakiś wybitnie dobry trening się trafił 🙂 Naprawdę świetnie się ćwiczyło.

Poszło 220kg w wyciskaniu z gumami i to na totalnym luzie i z łatwością a kompletnie mi technika uciekła lol, PR + 5kg. Swoją drogą myślałem że to jest 210kg, ale coś mnie tknęło sprawdzić naciąg gum nową wagą i ewidentnie wychodzi 60kg z gum a nie jak myślałem 50kg.

Co do techniki to zupełnie źle się ułożyłem a wyciskając straciłem napięcie i sztanga mi uciekła zupełnie źle ją wycisnąłem, co widać na nagraniu jak nagle się zatrzymała, ale skorygowałem tor i bez problemu to docisnąłem lol. Sam jestem zdziwiony siłą i łatwością z jaką to poszło… a dokonałem jednej zmiany w wyciskaniu, zacząłem łapać wąsko, gdzieś na szerokość barków, czyli mały palec 1cm od znaczników i nagle czuję jakbym dopiero zaczął triceps poprawnie wykorzystywać, dziwna sprawa, będę próbował dalej 🙂

Dalej nie cisnąłem 1RM plan był zrobić mały PR i przejść dalej zostawić sobie niedosyt w głównym ćwiczeniu, a zmasakrować asysty… No i gdzieś po 5 serii wiosłowania do samego końca już walczyłem żeby się nie zrzygać 😛 Bo cały ten trening został wykonany w niecałe 1,5h.

Dzisiejszy trening

Bench press vs bands – 220kg x 1
CG incline bench 45d – 100×5 115×5 130×5 145×6
Incline db rows – 10×10
Wide lat pulldows – 4×12
Triceps pushdown – 1x Cluster set
Hammer curls – 3×12

Btw: Spoter waży jakieś ~105kg 😛

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport